15+ Yıllık Tecrübemizle

Biz Kimiz?

Enerjinin Kaynağı Özçelik Transformatör

ÖZÇELİK Transformatör İnş. Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 22/06/2005 yılında trafo bakım ve tamiri alanında başlamış olduğumuz faaliyetlerimize 2006 yılı itibariyle ÖZÇELİK markası adı altında dağıtım transformatörleri üretimi alanını da ekleyerek devam etmekteyiz. Bursa merkezli fabrikamız bölgede alanının lider bir konumundadır. Firmamız ülkemizin transformatör ihtiyacını karşılamak haricinde Asya ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır.

Özçelik Transformatör

Özçelik Transformatör, 36 kV’a kadar 50 kVA – 1600 kVA aralığında TEDAŞ teknik şartnamelerine, TSE ve IEC 60076 standartlarına uygun dağıtım trafoları üretimi yapmaktadır. Yeni imalat dağıtım trafolarımız işçilik ve üretim hatalarına karşı teslim tarihinden itibaren 2 (İKİ) YIL süre ile garanti kapsamındadır. Trafolar; TSE ve ISO 9001:2015 sertifikaları, garanti belgesi ve test raporu ile teslim edilmektedir. Uzman kadrosu; dağıtım, orta güç, güç ve özel tip trafolarının tamiri ve yerinde bakımı konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca Bursa’nın tek trafo test laboratuvarı ile trafo testlerini yapabilmektedir. Özellikle endüstriyel sanayi ve enerji üretim tesislerinde kullanılan üretimimizin dışındaki orta güç, güç ve kuru tip trafolarının satışı konusunda anlaşmalı olduğumuz fabrikalar ile müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet anlayışını benimsemiş durumdayız. Fabrikamızda üretilen dağıtım trafolarının ihracat işlemi ile ülkemiz ekonomisine de katkı sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz;

Özçelik Transformatör ile hiç bir işletme enerjisiz kalmasın, üretimi devam etsin diye etkin ve verimli çalışmalarımız ile hizmet vermekteyiz. Şirket olarak amacımız; işletmelerinizin trafo arızalarında bir kesinti yaşamadan üretimi sürdürebilmesidir. Herhangi bir sebeple arıza ve bakım gibi durumlarda ücretsiz emanet trafo tahsis ediyoruz. Böylelikle arızalanan trafonuzun tamir işlemleri tamamlanıncaya kadar işletmeniz üretime devam ediyor. Ek olarak Fabrikamız; Üretim, Tamir, Yerinde Bakım, Talep Edilen Her Güçte Ve Modelde Trafo Satışı, İkinci El Trafo Satışı, Trafo Laboratuvar Testlerinin Yapılması ve Fason Bobin Sarımı gibi hizmetler vermektedir. Gelişmiş ihracat ağımız ile hizmetlerimizi hem yurt içi hem de yurt dışında verebilmekteyiz.

Hedefimiz, yüksek randımanlı, güvenli, doğru ve ekonomik  çözümleri sunarak siz değerli müşterimize trafo konusunda en iyi hizmeti vermektir.

HİZMET PRENSİPLERİ

ÖZÇELİK TRANSFORMATÖR kaliteye ve % 100 müşteri memnuniyetine dayalı bir anlayışı ilke edinmiştir. Bu kalite anlayışı sadece üründe değil, satış ve hizmet süreçlerini de kapsayan bütün kurumsal boyutlarda firmamızca benimsenmiştir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Tercih edilen saygın ve öncü şirket olmak.

× WhatsApp İletişim